RASPORED EMITOVANJA OBRAZOVNIH SADRŽAJA ZA VREME VANREDNOG STANJA

MPN

Vršnjački tim (I-IV)

Akcija učeničkog parlamenta

Објављено петак, 28 октобар 2016 Аутор PD-SU

PRIDRUŽITE SE AKCIJI

"SMANJIMO BRIGE DARUJMO KNJIGE"

knjige na darPoštovani, učenici, roditelji, nastavnici i naše drage komšije pozivamo vas da podržite i pridružite se donatorskoj akciji Učeničkog parlamenta pod sloganom "Smanjimo brige darujmo knjige", i darujete jednu ili više knjiga našoj školskoj biblioteci.

Započevši ovu akciju, u nedelji sajma knjige, želi se postići veća zainteresovanost za knjige i uvećati fond knjiga naše školske biblioteke. Takođe, ideja akcije je da se poveća raznovrsnost literature biblioteke, a sam čin darivanja knjige podsticati svakog od nas da još više zavolimo knjigu, pomažući svakoj knjizi da pronađe svoj put do čitalaca.

Akcija traje do kraja novembra, a predviđena je i nagrada za odeljenje koje sakupi najviše knjiga.

SVAKI VAŠ DAR, MA KOLIKO SKROMAN, ZA NAS JE DRAGOCEN.

 

Izgled škole

Škola
glavni ulaz
Škola
južna strana
Škola
sporedni ulaz
Škola
tartan staza za trčanje